Spor

Türkiye Ralli Şampiyonasının Yol Arkadaşı Remed Assistance Oldu

Türkiye Ralli Şampiyonasının Yol Arkadaşı Remed Assistance Oldu

Türkiye Ralli Şampiyonasının Yol Arkadaşı Remed Assistance Oldu. Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 2023 ve 2024 sezonları için asistans sponsoru Remed Assistance oldu. Şampiyonanın ikinci yarısı, 16-17 Eylül’de Kocaeli Rallisi ile başlıyor.

Türkiye’nin köklü asistans hizmetleri sağlayıcısı Remed Assistance, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ile uzama opsiyonu da bulunan bir buçuk yıllık bir anlaşmaya imza atarak Petrol Ofisi Maxima Türkiye Ralli Şampiyonası’nın resmi asistans sponsoru oldu.

Türkiye Ralli Şampiyonasının Yol Arkadaşı Remed Assistance Oldu
Türkiye Ralli Şampiyonasının Yol Arkadaşı Remed Assistance Oldu

Bu yıl 30. yıl dönümünü kutlayan Remed Assistance, sunduğu yüksek kaliteli asistans hizmetleri uzmanlığını, motor sporları dünyasına taşımanın gururunu yaşıyor. Hızın, stratejinin ve dayanıklılığın mükemmel bir kombinasyonunu temsil eden rallilerde, sporcuların ve organizasyon ekibinin bu zorlu ve enerjik yarışlarda ihtiyaç duydukları güvenilir asistans desteğini sağlamayı amaçlıyor.

Bu iş birliği ile Remed Assistance, Türkiye Ralli Şampiyonası’na yol yardım ve medikal asistans alanlarında destek vererek Türkiye’deki otomobil sporlarının gelişimine de önemli bir katkı sağlayacak.

Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ikinci yarısı, 16-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Kocaeli Büyükşehir Rallisi ile başlayacak. Bu yarışı 07-08 Ekim’de İstanbul Rallisi, 28-29 Ekim’de Cumhuriyetimizin 100. Yılına ithafen Bolu’da düzenlenecek 100. Yıl Rallisi ve son olarak 18-19 Kasım’da Kuşadası’nda düzenlenecek Ege Rallisi takip edecek.

Remed Assistance Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Tiftik, bu işbirliği hakkında şunları ifade ediyor: “Ralli sporu, aksiyon dolu sahneleri ve zorlu parkurlarıyla büyüleyici bir deneyim sunuyor. Remed Assistance olarak, güçlü altyapımızı ve deneyimimizi, Türkiye Ralli Şampiyonası’na katkıda bulunmak ve sporcuların yanında olmak için kullanacağız. Acil durumlarda anında çözümler sunmak ve gerektiğinde destek sağlamak için hazırız. Ülkemizde motor sporlarının gelişimi için çaba gösteren ve büyük katkılar sağlayan TOSFED’e, TOSFED’in değerli başkanı Eren Üçlertoprağı’na ve yönetim ekibine şahsım ve çalışanlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyorum.”

  TBF Disiplin Kurulu Kararları Açıklandı

TOSFED Başkanı Eren Üçlertoprağı, bu işbirliği hakkında: “Remed Assistance’ın Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’na asistans sponsoru olarak katılmasından dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bu işbirliği, yarışmacılarımıza ihtiyaç duydukları her an yardım eli uzatacak deneyimli ve profesyonel bir partner sağlamanın yanı sıra, organizatör kulüplerimizin yükünü hafifletmek ve organizasyonların kalitesini arttırmak adına da önemli bir adım olacak.” ifadelerini kullandı. (BSHA-Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu